ביטול דמי מזונות

ביטול דמי מזונות הינה סמכות אשר בית המשפט בישראל יכול להעניק בשני מקרים עיקריים, ראשית, כאשר הילד מסרב לקיים קשר עם האב, שנית כאשר ההורים במשמורת משותפת ומרוויחים שכר דומה. כמו כן, ביטול דמי מזונות הינה סיטואציה אשר יכולה לקרות בכל גירושים ויש לך מספר השפעות. כאמור, אחד הגורמים המרכזיים לקבלת ביטול דמי מזונות הוא ילד מרדן. מדובר על תופעה די נפוצה בשנים האחרונות, בה הילד למעשה אינו מוכן לקיים כל סוג של קשר עם האב. בסיטואציה מסוג זה, האב רשאי לבקש מבית המשפט ביטול דמי מזונות. כמו כן, מומלץ לבצע את התהליך באמצעות עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום, זאת על מנת לקצר תהליכים ולקבל את התוצאה הרצויה. עו״ד מתן חודורוב הינו עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום ומציע לקהל לקוחותיו שירות מקצועי ואישי אשר כולל ביטול הסכם מזונות, ביטול מזונות במשמורת משותפת, גירושין מזונות ועוד. כל לקוח מקבל ליווי וייעוץ משפטי לאורך כל הדרך, עד לקבלת התוצאה האפקטיבית ביותר. 

ביטול הסכם מזונות

במקרה של בקשה של ביטול הסכם מזונות בתי המשפט בישראל בוחנים כל מקרה לגופו, ובדרך כלל נוטים לרדת לעומקם של דברים, זאת על מנת לדבר בדיוק מה הסיבה לבקשה. חשוב להבין כי מדובר בהליך משפטי רגיש ומורכב, לכן רצוי וחשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי, בעל ניסיון, אשר מתמחה בתחום ויוכל להעניק לכם את הייעוץ והליווי המשפטי המסור והאיכותי ביותר.

ביטול מזונות במשמורת משותפת

ביטול מזונות במשמורת משותפת הינו אפשרי גם במקרים בהם שני ההורים מרוויחים שכר דומה או זהה. כאשר מדובר על משמורת משותפת, בה זמני השהות של הילד או הילדים שווים וההורים מרוויחים שער דומה, אז למעשה דמי המזונות מתבטלים. זאת מהסיבה כי כל הורה יישא בהוצאות דומות בזמן שהילדים עימם, כך שהצורך בתשלום מזונות חודשי מתבטל. כל מקרה הינו לגופו, ולכן חשוב להיעזר בעורך דין מקצועי, על מנת להגיע אל התוצאה הרצויה ביותר על שני הצדדים. 

גירושין מזונות

עו״ד מתן חודורוב הינו עורך דין גירושין מזונות אשר מתמחה בתחום ומאמין כי כל אדם אשר נמצא בהליך גירושין זקוק לעזרה מקצועית, ובדרך כלל מתקשה לעמוד מול המוסדות השונים של המדינה, חברות פרטיות, תאגידים ציבוריים, בתי משפט, ועוד.