ביטול הסכם גירושין

חתמתם על הסכם גירושין אך אתם מעוניינים לשנות חלק מסעיפיו? כדאי שתדעו כי בעזרת עורך דין לענייני משפחה, אתם יכולים לנסח בקשה מסודרת לבית המשפט על מנת שתוכלו להביא לשינוי בהסכם אשר חתמתם עליו. בית המשפט לענייני משפחה נוטה לקבל שינוי בסעיפי ההסכם במידה ויש בהם צורך מהותי, אך הוא אינו נוטה לקבל מצב של ביטול הסכם גירושין לאלתר. 
 

מזונות גירושין

 
בהסכם שנחתם הקציבו לך סכום מזונות נמוך ממה שאת זקוקה לו? כדאי שתדעי שיש לכך פתרון! באמצעות פניה לעורך דין לענייני משפחה, תוכלי לבקש מבית המשפט לשנות את הסעיפים הרלוונטיים בהסכם הגירושין על מנת שיבוצע שינוי בסכום מזונות גירושין כמה שיותר מהר.
 

קביעת מזונות אישה לאחר גירושין

 
מזונות אישה לאחר גירושין נקבעים לפי מספר פרמטרים ולכן לא כל אישה תקבל את אותו סכום שקיבלה אישה אחרת כאשר נחתם הסכם גירושין. חשוב להכיר את תהליך קביעת המזונות ולקבל ייעוץ מעורך דין בתחום דיני משפחה. קביעת סכום המזונות יכול להשתנות בעקבות פניה של האישה או הגבר להפחתה או הגדלה של הסכום. שינוי סכום המזונות הוא תהליך מורכב הדורש הוכחות המדגישות את הצורך והדרישה של אחד מהצדדים לעשות שינוי בסכום המזונות. 
 

קביעת פגישה עם משרד עו”ד גירושין

 
החלטתם לקבוע פגישה עם משרד עו”ד גירושין? הגעתם למקום הנכון! משרד עורך הדין מתן חודורוב מתמחה בדיני גירושין ומלווה זוגות מכל רחבי הארץ אשר עוברים את  תהליך הגירושין הכולל פרידה ופירוק התא המשפחתי כלכלי. 

ביטול הסכם גירושין דרך משרד עורך הדין מתן חודורוב

 
במידה והסכם הגירושין לא תואם את המצב הנוכחי של בני הזוג הגרושים והמצב האישי של הילדים הנשארים בביתה של האישה, חשוב לפנות לבית המשפט בבקשה לבצע שינוי מהיר בהסכם הגירושין. אם אתם מעוניינים בביטול הסכם גירושין או שינוי של חלק מסעיפיו, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורך הדין מתן חודורוב ולקבל ייעוץ מקצועי ואישי לניסוח הבקשה לבית המשפט.
 
צוות המשרד של עורך הדין מתן חודורוב יעזור לכם בתהליך המורכב של שינוי או ביטול ההסכם עם הגרוש או הגרושה ולהביא לכך שתוכלו לקיים שיגרת חיים כלכלית אשר תתאים לכם ולילדים שלכם.