דמי מזונות בגירושין אשר ישולמו לאחר הגירושים למעשה נועדו לכסות את ההוצאות הישירות של הילדים, כמו גם את כל ההוצאות אשר נדרשות על ידי שני הצדדים, זאת על מנת להבטיח את גידולם הטוב ביותר של הילדים. על מנת להגדיר דמי מזונות בגירושין יש להגדיר באופן המדויק ביותר מהו התקציב אשר נדרש משני ההורים על מנת לגדל את הילדים באופן תקין, וכיצד ינהלו את התקציב לאחר הגירושין. העיסוק סביב דמי מזונות בגירושין יכול פעמים רבות ליצור קושי, מורכבות ואי הסכמות. לכן, חשוב במיוחד להיעזר בשירותיו של עורך דין אשר מתמחה בתחום דמי מזונות בגירושין. עו״ד מתן חודורוב הינו עורך דין מוסמך אשר מתמחה בתחומים של דמי מזונות במשמורת משותפת, דמי מזונות ילדים, הגדלת מזונות, הפחתת דמי מזונות ועוד מגוון רחב של נושאים בתחום. 

דמי מזונות במשמורת משותפת

הסכום של דמי מזונות במשמורת משותפת צריך להיות בהסכמה מלאה על שני ההורים. כאשר מתקיים דו שיח והסכמה, ההורים יכולים לבנות תקציב שנתי אשר צופה את העתיד הקרוב בכל הקשור לגידול תקין של הילדים וההוצאות הכלולות בכך. מדובר על הוצאות בסיסיות ושוטפות אשר נדרשות לצורך גידול הילד. לאחר הגדרה של הדמי מזונות, ידרשו שני ההורים לקחת בחשבון את ההכנסה הכלכלית של כל אחד, ומכאן לחשב כמה כל הורים צריך לממן מתוך ההוצאות הנדרשות. 

דמי מזונות ילדים

דמי מזונות ילדים נועדו להבטיח את גידולם התקין של הילדים, גם לאחר הגירושין. עו”ד מתן חודורוב הינו עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום של דיני משפחות ומעניק לקהל לקוחות רחב ליווי וייעוץ משפטי לאורך כל הדרך, מתוך אמונה כי כל אדם זקוק לעזרה מקצועית במהלך התהליך המשפטי אשר יכול להיות מורכב, מתיש ומאתגר ללא ידע מקצועי. 

הגדלת מזונות

הגדלת מזונות הינו נושא רגיש ומורכב. ניתן לראות כי הורים רבים לאחר הגירושין נותנים לרגשות לנהל אותם ואת הבחירות שלהם. מדובר על טעות גורלית אשר יכולה לגרור פעמים רבות ריבים, אי הסכמות, ולהפוך את ההליך כולו ותהליך אורך ומורכב יותר. חשוב במיוחד לשים את האגו בצד ולהבין כי טובת הילד הינו הנושא החשוב ביותר. כמו כן, עזרה מצדו של עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום בהחלט יכולה לעזור.