הסכם ממון בין בני זוג נשואים

הסכם ממון בין בני זוג נשואים הינו הסכם אשר נועד לסדר את כל הנושאים הקשורים לרכוש ולממון של בני הזוג, זאת בהתאם להעדפות האישיות שלהם ותוך הסכמה מלאה. אין ספק כי הגעה אל הסכם ממון בין בני זוג נשואים יכול פעמים רבות להיות מורכב ורגיש, זאת בעקבות רגשות מעורבים. כמו כן, הסכם ממון בין בני זוג נשואים צריך לעבור אישור על ידי נוטריון, או על ידי בית המשפט לענייני משפחה, או על ידי בית דין רבני במידה ומדובר במקרה בו ההסכם נחתם לאחר הנישואין. המטרה העיקרית והחשובה ביותר של הסכם ממון בין בני זוג נשואים היא לבצע חלוקת רכוש אשר יצטבר בזמן חיי הנישואין במידה והזוג מחליט להתגרש. חשוב לזכור כי הסכם אשר מאושר על ידי בית המשפט מקבל תוקף של פסק דין לכל דבר, ולכן כל רכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים של הזוג הנשוי, יהפוך להיות שייך לשניהם באופן שווה. עו״ד מתן חודורוב הינו עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום ובעל משרד עו״ד הסכמי ממון ומעניק לקהל הרחב שירותים כגון הסכם ממון עו״ד, חלוקת רכוש בגרושים, ועוד. 

הסכם ממון עו”ד

הסכם ממון עו”ד נועד למנוע אי הסכמות או מאבקים משפטיים בין בני הזוג במקרה של גירושין. התפקיד המרכזי של הסכם זה הוא לשמש כמו תעודת ביטוח אשר נועדה להגן על הצדדים בעת פרידה. מדובר על הסכם חשוב במיוחד, אשר יכול למנוע מחלוקות רבות ומאבקים משפטיים בכל הקשור אל חלוקת הרכוש בין בני הזוג. כמו כן, הסכם ממון אשר נערך באופן מקצועי וחכם יחסוך בסופו של יום לשני הצדדים הוצאות רבות, וזמן יקר. 

חלוקת רכוש בגרושים

חלוקת רכוש בגרושים הינו תהליך חשוב וקריטי במיוחד, בנוסף מדובר על הליך גם רגיש ומורכב. לכן, חשוב ומומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום ויכול להעניק ליווי וייעוץ משפטי לאורך כל הדרך ולהפוך את התהליך לקצר ואפקטיבי יותר, ולמנוע מחלוקות רבות בין בני הזוג. 

משרד עו”ד הסכמי ממון

משרד עו”ד הסכמי ממון מתמחה בבניית הסכם ממון בין בני הזוג, כאשר במסגרת ההסכם נקבע אופן חלוקת הרכוש במקרה של גירושין. מדובר על הסכם חשוב במיוחד אשר כל זוג מוכרח לבצע בין אם לפני הנישואין או לאחר.