למי אפשר לפנות במקרים של עבירות אלימות במשפחה? עבירות אלימות בין בני משפחה לצערנו נפוצות בכל רחבי הארץ. בעת ביצוע מעשה אלימות בתוך המשפחה נהוג לפנות לתחנת המשטרה הקרובה ביותר. לעיתים, הפניה למשטרה רק מרתיעה את הפוגע לזמן קצר ולכן יש צורך בהליכים משפטיים מתקדמים יותר על מנת למנוע מהאלימות הזו לחזור על עצמה.
 

איך אפשר למנוע אלימות  החוזרת על עצמה בתוך המשפחה?

 
– הוצאת בן המשפחה הפוגע מהבית.
– הוצאת צו הרחקה בבית המשפט נגד בן המשפחה הפוגע.
– פניה לעורך דין לענייני משפחה על מנת להאריך את צו ההרחקה נגד בן המשפחה הפוגע. 
 

משרד עורך דין לענייני ירושה

 
אחד הנושאים היוצרים איום או אלימות מצד בני משפחה הוא נושא הירושה. למשטרת ישראל מגיעות פניות רבות בנוגע לאלימות מצד בני משפחה על רקע ירושה של נכסים או כספים של סבא או סבתא או אחד מההורים במשפחה. לאחר הפניה למשטרה בנוגע לאלימות, חשוב להסדיר את עניין הירושה בצורה מוסכמת על שני הצדדים ולהפסיק את האלימות לצמיתות. על מנת שיהיה ניתן לגשר ולהגיע להסכמה בין הצדדים במשפחה, אפשר לפנות למשרד עורך דין לענייני ירושה ולהסדיר את חלוקת הרכוש, הנכסים והכספים בצורה מושכלת שתתאים לכל הצדדים בעניין. 

עו”ד אלימות במשפחה

 
אם אתם חיים בבית שיש בו אלימות יום יומית מילולית או פיזית, אתם יכולים לפנות לעו”ד אלימות במשפחה. עורך דין העוסק בדיני משפחה יכול ללוות אתכם בתהליך ההרחקה נגד בן המשפחה הפוגע. על-פי החוק בישראל ניתן להגיש בקשה לצו הגנה במקרה של אלימות במשפחה. חשוב לעשות זאת באופן מהיר על מנת שלא תיהיה פגיעה נוספת בבני המשפחה. 

חטיפת ילדים

אחד המקרים הקיצוניים ביותר של אלימות במשפחה הוא חטיפת ילדים. במקרים כאלה יש לפנות מייד למשטרת ישראל ולהעזר באנשי מקצוע על מנת להחזיר את הילד לבית שאצלו נקבעה המשמורת ע”פ בית המשפט. 
 
תביעות בנוגע לעבירות אלימות במשפחה דרך משרד עורך הדין מתן חודורוב לטיפול בנושאים של עבירות אלימות במשפחה, מומלץ לכם לפנות למשרד עורך הדין לענייני משפחה – מתן חודורוב. משרד עורך הדין מתן חודורוב ילווה אתכם לאורך כל תהליך הדיונים בבית המשפט.