מתן חודורוב: משרד עו"ד לענייני הגירה, זכויות אדם והסדרי מעמד

אזרחות ישראלית

קבלת אזרחות ישראלית, למי שאיננו נולד במדינה, ולמי שאיננו מחזיק בתעודת זהות ישראלית, הינו הליך מורכב ומתמשך, הן בשל הקריטריונים הרבים הקבועים בחוקיה של מדינת ישראל בנוגע למתן אזרחות ישראלית למהגרים, והן בשל הליך הבירוקרטיה הישראלית האיטי.

מתן חודורוב משרד עורכי דין, מתמחה בשורה ארוכה של נושאים משפטיים אל מול משרד הפנים של מדינת ישראל, לרבות, הגשת בקשות למתן אזרחות ישראלית.

בין יתר המקרים הנפוצים המטופלים במשרד בנוגע לקבלת אזרחות ישראלית תמצאו:

•  טיפול בקבלת אזרחות ישראלית עבור בן/ת הזוג הנשוי/ה
   לאזרח ישראלי.

•  טיפול משפטי בסירוב למתן אזרחות ישראלית.

•  טיפול בקבלת אזרחות ישראלית עבור בני זוג הגרים החיים 
   בישראל עם בני זוג במסגרת ידועים בציבור.

•  טיפולים בקבלת אשרות כניסה ואשרות עבודה בשטח
   מדינת ישראל ועוד.

איתך לאורך כל הדרך

אנחנו במתן חודורוב משרד עורכי דין לענייני הגירה, מתמחים במתן שירותי ייעוץ, סיוע והכוונה משפטיים אל מול משרד הפנים האחראי על כלל הנושאים בתחום האזרוח במדינת ישראל.

כמו בכל ליווי משפטי אחר אותו אנו מעניקים ללקוחותינו, גם במסגרת מתן שירותי עריכת דין לקבלת אזרחות ישראלית, אנו מלווים את לקוחותינו עוד בשלבים המקדימים להליך הגשת הבקשה לאזרחות במשרד הפנים.

עבור כל אחד מהפונים אלינו לצרכי סיוע בקבלת אזרחות ישראלית, אנו דואגים לרכז את הבקשה ונימוקיה בטרם הגשתה למשרד הפנים, וזאת על מנת לבחון כל מקרה לגופו בצורה ההולמת, המקצועית והראויה ביותר.

כמו כן, אנו דואגים לרכז את כל המסמכים הנדרשים לצרכי הגשת בקשת האזרחות הישראלית, ובמידת הצורך אף לייצג את הלקוח בפגישות ותשאולים שונים בסניפי משרד הפנים הפרושים בכל הארץ.

כמו כן, אנו מעניקים לכל אחד מלקוחותינו, ייצוג משפטי במסגרת ניהול תביעות אל מול משרד הפנים במקרי סירוב למתן אזרחות, או לחילופין, במסגרת הגשת ערעור.

אנחנו במתן חודורוב משרד עורכי דין, עושים הכול על מנת לקדם את פתרון הסוגיות המשפטיות בנוגע לקבלת אזרחות ישראלית, ועושים הכול על מנת לקדם את ההליך אל מול כל הגופים הקשורים לעניין. במידה וגם אתם זקוקים לסיוע, ייעוץ והכוונה בנושאי קבלת אזרחות ישראלית, זה הזמן להיוועץ עם עורך הדין מתן חודורוב במסגרת קיום פגישה אישית בנושא.

קבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות: