מתן חודורוב: משרד עו"ד לענייני הגירה, זכויות אדם והסדרי מעמד

ייצוג משפטי עבור אישורי עבודה לעובדים זרים

אישורי עבודה לעובדים זרים בישראל, ניתן למי שמבקש להעסיק עובד בטיפול בקשיש, שאינו שוהה בבית אבות או שנמצא בבית אבות ללא טיפול סיעודי מתאים. ניתן לבקש אישורי עבודה לעובדים זרים עבור גברים מעל לגיל 67 ולנשים מעל גיל 64. את אישורי עבודה לעובדים זרים מקבלים ממשרד הפנים, בהתאם לנתוני הזכאות של ביטוח לאומי ובהינתן עמידה בתנאים השונים של משרד הפנים. ייצוג משפטי בהליכי הבקשה יכול לסייע בעמידה בתנאים ובהגשה נכונה, בהתאם לחוק ולתקנון. המעורבות של עורך דין המתמחה בתחום יכולה לגרום לבקשה להיבחן במהירות יחסית ולקבלת מענה מהיר ככל האפשר.

ייעוץ לעובדים זרים

ייצוג משפטי לעובדים זרים נדרש במקרים רבים, גם לאחר קבלת אישורי עבודה לעובדים זרים. במקרים רבים ניתן לבקש מטעמים הומניטריים היתרי שהייה, גם לאחר פקיעת תוקף אישור העבודה, בשל קשר מיוחד עם מטופל או עבור קבלת מעמד עקב זוגיות עם אזרח ישראלי. ייצוג עובדים זרים ניתן גם עבור העובדים עצמם. בתקופת שהייתו לעובד הזר יש זכויות כספיות וסוציאליות במסגרת העסקתו. במידה ואלו אינם מוענקות לו כדין, הוא יכול לפנות לשירות של עורך דין עובדים זרים, על מנת למצות את הדין ולעמוד על זכיותיו. גם החברות המטפלות בעובדים הזרים ומביאות אותם לישראל, נזקקות לשירותי עורכי דין המתמחים בתחום העובדים הזרים, לשם קבלת ייעוץ והגנה משפטית על פעילותן. 

סוגי אשרות

ישנם מספר סוגים של אשרות שהייה בישראל וכל סוג מאפשר מספר זכויות כמו, עבודה, שהייה, הצבעה וזכויות סוציאליות. כאשר מדובר על אשרת שהייה, ככל שתקופת הזמן לה מבוקשת האשרה הינה ארוכה יותר, כך יש לעמוד בתנאים רבים יותר, על מנת לקבלה. כשהיא ניתנת היא כוללת בתוכה זכויות נרחבות יותר. אשרת העבודה הניתנת לעובדים זרים הינה ב’1. לכל תחום עבודה כגון סיעוד יש מאפיינים ייחודיים הקובעים את סוג ואופי המסמכים הנדרשים, מסלול הבקשה, ואורך ההליך עד לקבלת האשרות. 

אישורי עבודה לעובדים זרים עם עו”ד מקצועי ומומחה בתחום

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי אישורי עבודה לעובדים זרים, כדאי לכם להתייעץ, עם משרד עורך דין לאשרות שהייה מתן חודורוב. המשרד מתמחה בתחום הסדרת מעמד במדינת ישראל, דיני משפחה, ירושה ופונדקאות. משרד עו”ד מתן חודורוב  בקי ומנוסה במשפט הציבורי, מנהלי, חוקתי וזכויות אדם.

קבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות: