מתן חודורוב: משרד עו"ד לענייני הגירה, זכויות אדם והסדרי מעמד

מסורבי כניסה לישראל

מתמודדים עם סירוב כניסה לישראל מכל סיבה שהיא? אצלנו במשרד עורכי הדין – מתן חודורוב, תוכלו למצוא מחלקה משפטית ענפה המתמחה בהליכי טיפול משפטי בפניות מסורבי כניסה לישראל. לרשותנו, ידע משפטי מקיף בתחום דיני ההגירה והתמחות מעשית במתן שירותים משפטיים למסורבי כניסה לישראל. השירות המשפטי המוצע על ידינו, נועד להטות את ההחלטה של רשות האוכלוסין וההגירה בהתאם לנסיבות הספציפיות לכל מקרה סירוב. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע כללי על הסיבות בגינן נשללת מאזרחים זרים הכניסה לישראל ודרכי הפעולה הנדרשים במקרים אלו. 

מסורבי כניסה לארץ

מסורבי כניסה - מה חשוב לדעת?

חוק הכניסה לישראל המונהג מאז שנת 1953, נועד להסדיר את כל התנאים וההיבטים הנלווים לכניסתם ושהותם של אזרחים זרים בשטח מדינת ישראל. על פי החוק, בסמכותם של נציגי רשות האוכלוסין וההגירה, לשלול כניסה לישראל מאזרחים זרים, כאשר בין הסיבות המרכזיות לשלילת הכניסה תוכלו למצוא:

• סיבה ביטחונית – סירוב כניסה לישראל מופעל בכל אותם מקרים בהם קיים חשד כי האזרח הזר המבקש להיכנס לישראל עשוי לפגוע בביטחון המדינה ו/או במקרים בהם קיים קשר בינו לבין ארגונים וגופים הפועלים לסיכון ביטחון    המדינה. 

•  סיבה פלילית – סירוב כניסה לישראל מופעל בכל אותם מקרים בהם קיים חשד כי בכוונתו של האזרח הזר לפעול באופן לא חוקי בישראל. 

בנוסף, סירוב כניסה לישראל מופעל בכל אותם מקרים בהם מתעורר חשד ל- אי התאמה בין מטרות הביקור המוצהרות על ידי האזרח הזר לבין כוונתו בפועל על פי חשדות של נציגי רשות האוכלוסין וההגירה. כמו כן, עשויים להתרחש מקרים בהם סירוב הכניסה נעשה באופן אקראי לגבי אזרחים זרים המגיעים לישראל ממדינות מסוימות. 

שימו לב – כל חשד (פלילי, בטחוני או אחר) מצד נציגי רשות האוכלוסין וההגירה, עשוי להוביל לשלילת כניסתו של האזרח הזר ולהכנסתו לרשימת מסורבי כניסה לישראל, גם במקרים בהם הוא מחזיק באשרת כניסה למדינה אשר ניתנה לו על ידי הקונסוליה הישראלית בארץ המוצא ממנה הוא מגיע. 

מסורבי כניסה לישראל - כיצד מתמודדים?

מסורבי כניסה לארץ עשויים להיות אזרחים זרים המגישים בקשה לאשרת כניסה לישראל בארץ מוצאם ו/או אזרחים זרים המגיעים למערבי הגבול ופקידי רשות האוכלוסין וההגירה מונעים את כניסתם ארצה בגין סיבה כזו או אחרת. במקרים בהם מדובר באזרחים זרים מסורבי כניסה לארץ בעת הגעתם למעברי הגבול, הם יועברו למתקן כליאה המיועד למסורבי כניסה לישראל. ברוב המקרים, החזקתם במתקן היא למספר שעות עד לגירושם מהארץ. בשני המקרים, היוועצות מיידית עם עורך דין לענייני הגירה המתמחה בעייני אשרות, עשויה להטות את החלטת נציגי רשות האוכלוסין וההגירה וזאת בהתאם לנסיבות בגינן הוטל הסירוב ונשללה הכניסה לישראל. למידע נוסף על השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו במתן חודורוב – משרד עורכי דין במקרים של הטלת סירוב כניסה לישראל צרו איתנו קשר כאן 

קבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות: