מתן חודורוב: משרד עו"ד לענייני הגירה, זכויות אדם והסדרי מעמד

משרד הפנים

משרד הפנים של מדינת ישראל, הינו אחד המשרדים הממשלתיים החשובים והמשפיעים ביותר על אופייה של החברה בישראל. סמכויותיו של המשרד נוגעים בנושאים כגון: תושבות ואזרחות ישראלית, מתן אשרות עבודה בישראל, רישומים אישיים, שלטון מקומי, הנפקת דרכונים, תעודות זהות, רישיונות לנשיאת נשק ועוד.

מתן חודורוב משרד עורכי דין, מתמחה בטיפול משפטי במגוון נרחב של נושאים הקשורים לתחומי אזרחות, מעמד ואשרות. בין יתר הנושאים המטופלים במשרד תמצאו: מתן אזרחות לבן/ת זוג גר, נישואין אזרחיים, טיפול בענייני ידועים בציבור, מתן זכויות לילדיו של בן זוג גר, מתן זכויות הורה של בן/ת זוג גר, אשרות כניסה, אשרות עבודה, מתן תושבות קבע, ויזה לעובדים זרים, טיפול בעובדים זרים וילדיהם ועוד מגוון נרחב של סוגיות משפטיות המצריכות את מעורבותו המקצועית של מתן חודורוב משרד עורכי דין

ליווי אישי ומקצועי

אנחנו במשרדו של עורך הדין מתן חודורוב, מאמינים בגישת הליווי האישי לכל אחד ואחת מלקוחותינו.

משרדנו מלווה את כלל הפונים אליו בנוגע לעניינים הקשורים למשרד הפנים, החל משלב איסוף המסמכים הנדרשים לצרכי טיפול בבקשה, דרך ייצוג משפטי במסגרת פגישות ותשאולים בסניפי המשרדים המסונפים למשרד הפנים, ועד להגשה וניהול התביעות מול משרד הפנים בבתי המשפט השונים על פי צרכי הערכאה המשפטית.

מתן חודורוב משרד עורכי דין, מעניקים לכם שירות מיוחד במסגרת מתן סיוע מיידי למסורבי כניסה לישראל המעוכבים בשדה התעופה בן גוריון (נתב”ג 2000).
שירות זה מיועד לכל אותם תיירים/אורחים או ישראלים המעוכבים בכניסה לישראל מכל סיבה שהיא.

כמו כן, אנו מעניקים לכם שירות החתמה על תצהירים לבקשות שונות על פי דרישות משרד הפנים, לרבות, תצהיר בריאות, הצהרה על הלאום היהודי שלכם, תצהיר המהווה תחליף לתעודת יושר ותצהירים נוספים הנדרשים לעיתים קרובות על ידי משרד הפנים של מדינת ישראל.

במידה וגם אתם זקוקים לייצוג משפטי אל מול הרשויות המקומיות במדינת ישראל, ובמידה וגם אתם זקוקים לשירותי ייצוג במשרד הפנים מכל סיבה שהיא, זה הזמן להגיע לפגישת ייעוץ, סיוע והכוונה במשרד עורכי הדין- מתן חודורוב.
 

קבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות: