מתן חודורוב: משרד עו"ד לענייני הגירה, זכויות אדם והסדרי מעמד

כל מה שרצית לדעת על עו”ד לאשרת שהייה בישראל

עו”ד לאשרת שהייה בישראל עוסק במגוון סוגים של אשרות כניסה לארץ. על פיק החוק כל אזרח זר השוהה בישראל נדרש לאשרה, על מנת להיות בישראל בצורה חוקית. מתן האשרות ניתנות מצוי בסמכותו של רשות האוכלוסין וההגירה וניתנת לתקופות משתנה ובהתאם למטרות השהייה בישראל. סוגי האשרות הנפוצות הם אשרת תייר ורישיון לישיבת קבע. כשאר אדם מקבל אזרחות ישראלית הוא אינו נדרש עוד לוויזה, על מנת לחזור לישראל כחוק.

סוגי אשרות

כידוע לכל עורך דין לאשרות שהייה, ישנם מספר סוגים של אשרת שהייה בישראל וכל סוג מאפשר מספר זכויות כמו, עבודה, שהייה, הצבעה וזכויות סוציאליות. כאשר מדובר על אשרת שהייה, ככל שתקופת הזמן לה מבוקשת האשרה הינה ארוכה יותר, יש לעמוד בתנאים רבים יותר, על מנת לקבלה. כשהיא ניתנת היא כוללת בתוכה זכויות נרחבות יותר. על מנת להימנע מראש ממצב של בני זוג מסורבי כניסה, מומלץ לבצע הזמנה של בן הזוג מראש במשרד הפנים ולקבל אישור לכך במקרים רבים בני זוג מסורבי כניסה הם כאלו שלא ביצעו הזמנה כראוי ונאלצו לחזור לארץ מוצאם ללא בן הזוג השני.

אזרחות מלאה או שהייה ובדיקת עלייה

כפי שמסביר עו”ד לאשרת שהייה בישראל מתן חודורוב, בהתאם לחוק האזרחות הישראלי, מי שעלה לארץ בהתאם לעלייה מכוח חוק השבות זכאי לתעודת אזרחות ישראלית באופן מידיי. בקרב זכאי חוק השבות ישנם המבקשים ללמוד או לשהות באופן זמני בישראל ללא התאזרחות מלאה. הם יכולים לבקש אשרת תייר, אשרת סטודנט או אישור עבודה מהיר. ישנה גם אפשרות לאשרה מיוחדת כבודק עלייה ובן זוג של בודק עלייה. החוק מאפשר בקלות וללא יציאה מישראל או שירותים קונסולריים לעבור מהאשרות הזמניות לעלייה מלא והתאזרחות. 

עו"ד לאשרת שהייה בישראל מקצועי ומומחה בתחום

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי עו”ד לאשרת שהייה בישראל, כדאי לכם להתייעץ, עם משרד עורך דין לאשרות שהייה מתן חודורוב. המשרד מתמחה בתחום הסדרת מעמד במדינת ישראל, דיני משפחה, ירושה ופונדקאות. משרד עו”ד מתן חודורוב  בקי ומנוסה במשפט הציבורי, מנהלי, חוקתי וזכויות אדם. המשרד מייצג לקוחות בבתי המשפט ובתי הדין המוסמכים, ועורכי הדין במשרד מופעים בפני הוועדות והגופים הממשלתיים השונים בתחום המעמד וההגירה.

קבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות: