מתן חודורוב: משרד עו"ד לענייני הגירה, זכויות אדם והסדרי מעמד

עורך דין משרד הפנים

נדרשים לשירותי עורך דין לענייני משרד הפנים? אצלנו ב-מתן חודורוב, משרד עורכי דין, תוכלו להסתייע במגוון רחב של שירותים משפטיים הקשורים לדיני ההגירה במדינת ישראל ונושאים נוספים המצויים בתחומי האחריות של משרד הפנים. בין היתר אנו מתמתחים בהליכי הסדרת מעמד לאזרחים זרים, ליווי תהליכי התאזרחות, איחוד משפחות, ליווי הליכי נישואין וגירושין אזרחיים ונושאים נוספים המצריכים טיפול משפטי יסודי באמצעות עורך דין לענייני משרד פנים. אצלנו, תוכלו להבטיח לעצמכם מעטפת מורחבת של שירותים משפטיים המתמקדים בכל אחד מהנושאים המצריכים התנהלות אל מול לשכות משרד הפנים וכל זאת עד למציאת הפתרון המשפטי האידיאלי ביותר בעבורכם. 

עורך דין משרד הפנים

התנהלות מול משרד הפנים בענייני מעמד אזרחי והגירה

אחת מהסיבות הנפוצות ביותר להתנהלות אל מול לשכות משרד הפנים ברחבי הארץ היא בענייני הסדרת מעמד אזרחי, עניניי הגירה והנפקת אשרות שהייה ועבודה. נושאים אלו, מוסדרים בחוק הישראלי באמצעות תחום דיני ההגירה הכולל בתוכו מספר חוקים עיקריים, וביניהם: חוק הכניסה לישראל (תשי”ב 1953), העוסק בענייני שהיה חוקית בישראל, חוק האזרחות (תשי”ב 1953) העוסק בהליכי התאזרחות והתנאים לקבלת אזרחות ישראלית וחוק השבות (התש”י 1950) המקנה לכל יהודי ברחבי העולם לממש את זכותו לעלות לישראל ולהתאזרח בה. בחוקים אלו למעשה נכללים כל התנאים הקשורים להסדרת ענייני מעמד אזרחי והגירה במדינת ישראל, כאשר ההתהנלות אל מול משרד הפנים בנושאים הקשורים לחוקים אלו, חשוב שתעשה באמצעות עורך דין לענייני משרד פנים המכיר היטב את נהלי הבירוקרקטיה לקידום סוגיות אזרחיות רלוונטיות. 

משרד הפנים אזרחות

נוהל איחוד משפחות משרד הפנים

אחד מנהלים המוסדרים באמצעות דיני ההגירה בישראל הוא נוהל איחד משפחות המיועד לבני משפחה אשר אינם מחזיקים באזרחות ישראלית ומעוניינים להשתקע בישראל ולהתאחד עם בני משפחתם המחזיקים באזרחות ישראלית. נוהל זה מיועד בין היתר לצרכי איחוד משפחות עבור בני זוג נשואים שאחד מהם הינו אזרח ישראלי והאחר אזרח זר. נוהל זה מיושם באמצעות הליך מדורג הנמשך כ-5 שנים שבסיומו האזרח הזר מקבל תושבות קבע בישראל ו/או אזרחות ישראליות בהתאם להחלטתו ובהתאם לתנאים להם הוא נדרש על פי חוק. באמצעות עורך דין המתמחה בהליכי נוהל איחוד משפחות משרד הפנים, בני הזוג הנשואים יוכלו להבטיח לעצמם הליך מדורג המיושם על פי כל דרישות משרד הפנים ולהבטיח לעצמם שבסוף התהליך יוענק להם הפתרון האידיאלי ביותר עבורם. 

הסדרת מעמד לידועים בציבור

בני זוג ידועים בציבור שאחד מהם הינו אזרח ישראלי והאחר אזרח זר, נדרשים אף הם להסדרת מעמדו האזרחי של בן הזוג הזר, וזאת במסגרת נוהל הסדר מעמד בן/בת זוג ידועים בציבור. נוהל זה זהה באופיו להליך המדורג אותו נדרשים לעבור בני זוג נשואים שאחד מהם הינו אזרח זר, אך הוא נמשך כ-7 שנים שבסיומם בן הזוג הזר מקבלת מעמד של תושב קבע בישראל ורק לאחר מכן הוא רשאי להגיש בקשה להתאזרחות לצורך קבלת אזרחות ישראלית. גם בהליך מדורג להסדרת מעמדו של בן/בת זוג ידועים בציבור, קיימת חשיבות רבה לליווי מקצועי של עורך דין המכיר היטב את רזי הדין ואת כל ההשלכות המשפטיות הנלוות לאורך כל שלבי ההליך המדורג. התנהלות ידועים בציבור משרד הפנים היא מורכבת ומתמשכת יותר בהשוואה לבני זוג נשואים המצויים בהליך ההסדרה והיא מחייבת אתכם לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בנושא משרד הפנים ידועים בציבור.

משרד הפנים ידועים בציבור

קבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות: