מתן חודורוב: משרד עו"ד לענייני הגירה, זכויות אדם והסדרי מעמד

עורך דין משרד הפנים

נדרשים לשירותי עורך דין לענייני משרד הפנים? אצלנו ב-מתן חודורוב, משרד עורכי דין, תוכלו להסתייע במגוון רחב של שירותים משפטיים הקשורים לדיני ההגירה במדינת ישראל ונושאים נוספים המצויים בתחומי האחריות של משרד הפנים. בין היתר אנו מתמחים בהליכי הסדרת מעמד לאזרחים זרים, ליווי תהליכי התאזרחות, איחוד משפחות, ליווי הליכי נישואין וגירושין אזרחיים ונושאים נוספים המצריכים טיפול משפטי יסודי באמצעות עורך דין הבקיא בענייני משרד הפנים.
אצלנו, תוכלו להבטיח לעצמכם מעטפת רחבה של שירותים משפטיים המתמקדים בכל אחד מאותם הנושאים המצריכים התנהלות אל מול לשכות משרד הפנים וכל זאת עד למציאת הפתרון המשפטי האידיאלי ביותר בעבורכם.

עורך דין משרד הפנים

התנהלות מול משרד הפנים בענייני מעמד אזרחי והגירה

אחת הסיבות הנפוצות ביותר להתנהלות מול לשכות משרד הפנים ברחבי הארץ היא בענייני הסדרת מעמד אזרחי, ענייני הגירה והנפקת אשרות שהייה ועבודה. נושאים אלו, מוסדרים בחוק הישראלי באמצעות מספר חוקים עיקריים, וביניהם: חוק הכניסה לישראל, תשי”ב-1952, העוסק בענייני שהיה חוקית בישראל, חוק האזרחות, תשי”ב-1952 העוסק בהליכי התאזרחות והתנאים לקבלת אזרחות ישראלית וחוק השבות, התש”י-1950 המקנה לכל יהודי ברחבי העולם את הזכות לעלות לישראל.
בשלושת החוקים האלו למעשה נכללים כל התנאים הקשורים להסדרת ענייני המעמד האזרחי וההגירה למדינת ישראל, כאשר חשוב שההתנהלות אל מול משרד הפנים בנושאים הקשורים לחוקים אלו, תעשה באמצעות עורך דין לענייני משרד פנים המכיר היטב את הנהלים ואת הבירוקרטיה הכרוכה בקידום סוגיות אזרחיות רלוונטיות.
ההתמודדות בכוחות עצמכם אל מול המערכת, עשויה להסב לכם נזקים בלתי הפיכים ולמנוע מכם לממש את זכויותיכם מול משרד הפנים –  רשות האוכלוסין.

מה הם עקרונות היסוד להתמודדות מול משרד הפנים?

בכל סוגיה משפטית הקשורה לאחד או יותר מתחומי הסמכות והאחריות של משרד הפנים, קיימת חשיבות רבה להיוועצות מוקדמת עם עורך דין העוסק בענייני משרד הפנים ומתמחה בתחום המשפטי הרלוונטי לגביכם. מעבר לכך, קיימת חשיבות רבה לאיסוף והצגה של כל המסמכים הנדרשים. כידוע, כל תהליך מול משרדי הממשלה השונים, וביניהם, משרד הפנים, מתנהל באמצעות טפסים ואסמכתאות באמצעותם תוכלו לבסס את טיעונכם. לפיכך, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם עו”ד העוסק בענייני משרד הפנים לצורך בירור מקדים של סוגי המסמכים אותם תדרשו להציג בענייניכם. זכרו: רק באמצעות ייצוג משפטי תוכלו למצות את כלל זכויותיכם אל מול משרד הפנים ואף לערער על החלטות משרד הפנים במידת הצורך.

מה הם השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עורך דין משרד הפנים?

משרד עורכי דין המתמחה בנושאים הקשורים לסמכויותיו של משרד הפנים, מאפשר לכם להסתייע במגוון רחב של שירותים משפטיים בענייני הסדרת מעמד, הגירה למדינת ישראל, אשרות שהייה בישראל, קבלת אזרחות ישראלית ונושאים נוספים הקשורים למדיניות רשות האוכלוסין וההגירה במדינת ישראל. בנוסף, משרד עורך דין העוסק בענייני משרד הפנים, מתמחה בענייני הסדרת מעמד של בני זוג נשואים ו/או ידועים בציבור, וזאת לצד טיפול משפטי בתהליכי איחוד משפחות והגשת בקשות הומניטאריות שונות למשרד הפנים.

משרד הפנים אזרחות

נוהל איחוד משפחות משרד הפנים

נהלי איחוד משפחות מיועדים לבני משפחה של אזרחים ישראלים, אשר אינם מחזיקים באזרחות ישראלית בעצמם ומעוניינים להשתקע בישראל ולהתאחד עם בני משפחתם. נוהל זה מיועד בין היתר לצרכי איחוד משפחות עבור בני זוג נשואים שאחד מהם הינו אזרח ישראלי והאחר אזרח זר. כאשר נוהל זה מיושם באמצעות הליך מדורג הנמשך כ-5 שנים שבסיומו האזרח הזר מקבל תושבות קבע בישראל ו/או אזרחות ישראליות בהתאם להחלטתו ובהתאם לתנאים להם הוא נדרש על פי חוק.
באמצעות עורך דין המתמחה בהליכי איחוד משפחות במשרד הפנים, בני הזוג הנשואים יוכלו להבטיח לעצמם, הליך מדורג, המיושם על פי כל דרישות משרד הפנים, אשר יוביל בסופו למעמד הקבע האידיאלי עבורם.

משרד הפנים ידועים בציבור

הסדרת מעמד לידועים בציבור

בני זוג ידועים בציבור שאחד מהם הינו אזרח ישראלי והאחר אזרח זר, נדרשים אף הם להסדרת מעמדו האזרחי של בן הזוג הזר, וזאת במסגרת נוהל להסדרת מעמד מכוח חיים משותפים. נוהל זה זהה באופיו להליך המדורג אותו נדרשים לעבור בני זוג נשואים שאחד מהם הינו אזרח זר, אך הוא נמשך כ-7 שנים שבסיומם בן הזוג הזר מקבל מעמד של תושב קבע בישראל, ורק לאחר מכן הוא רשאי להגיש בקשה להתאזרחות לצורך קבלת אזרחות ישראלית. גם בהליך מדורג להסדרת מעמד מכוח חיים משותפים, קיימת חשיבות רבה לליווי מקצועי של עורך דין המכיר היטב את רזי הדין ואת כל ההשלכות המשפטיות הנלוות לאורך כל שלבי ההליך המדורג. התנהלות הזוג מול משרד הפנים היא מורכבת ומתמשכת יותר בהשוואה לבני זוג נשואים המצויים בהליך, ולכן מומלץ מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בנושא.

הגשת ערעור על החלטות משרד הפנים

במקרים מסוימים, משרד הפנים ו/או מי מטעמו עשויים לדחות את בקשתכם. במקרים אלו, חשוב שתדעו שעומדת לכם הזכות לערער על ההחלטה בעניינכם. הגשת הערר חייבת להיעשות באופן מידי וללא דיחוי. את הערר על החלטת משרד הפנים (ערר פנימי) יש להגיש תוך 21 יום מיום קבלת ההחלטה בענייניכם, ובמקרים בהם לא תדאגו להגשת הערר בזמן, החלטת משרד הפנים תהפוך לחלוטה ותאבדו את זכות הערעור.

חשוב לציין, כי גם עם הערר הפנימי יידחה לא מדובר בסוף פסוק. באפשרותכם לערער על ההחלטה, אשר ניתנה בו, לפי בית הדין לעררים, ובהמשך ובמידת הצורך בפני בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון.

לאור כל האמור לעיל, ולצד המורכבות הנלווית להתמודדות אל מול משרד הפנים ומי מטעמה, אנו ממליצים גם לכם להסתייע בשירותיו של משרד עורכי דין מתן חודורוב, עורך דין העוסק בענייני משרד הפנים ומתמחה במגוון רחב של נושאים משפטיים הקשורים לתחום סמכויותיו. למידע נוסף על היקף השירותים המוצעים לכם במשרד עורכי דין מתן חודורוב, אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר עם המשרד ולתאם פגישת ייעוץ ראשונית.

Vitalik Morozov
Vitalik Morozov
2023-04-19
מתן חודורוב הוא עו"ד כריש עזר לי חבל על הזמן, מה שעו''ד אחר ( לא נזכיר שמות) לא השקיע בשבילי, מתן נלחם בשבילי והצליח.
Dela Manafov
Dela Manafov
2023-04-19
משרדו של עו"ד מתן חודורוב הינו משרד סופר מקצועי, ששם את הלקוח במרכז, ונלחם למענו, מומלץ בחום!!
קרסטינה שחמן
קרסטינה שחמן
2023-02-13
לי קוראים בוריס שכטמן ואישתי קרסטינה שכטמן אנחנו נשואים 6 שנים והיה לנו אורך דין מי אשקלון שמשך את התיק שלנו ולא הביא שום תוצאות ופניתי למתן חודורב שתיפל בנו בצורה הכי מקצועית ומאוד מהירה ונכונה מי כל הלב והביא כבר תוצאות אדירות!!מה שה לא יכל להביא לי אורך דינים אחרים המון תודה לך מתן ממשפחת שכטמן שאתה מתפל בנו בצורה כזאת טובה אתה אדם מקסים וישר והגון ומאוד מקצועי לאישתי לפחות יש וויזה אחרי שנתיים שמשרד הפנים לא נתן תודה אן עלליך❤נישאר לקבל ת.ז. לאשתי אבל הבנתי שאיתך זה היה מאוד מהר תודההה
simona goldshtein
simona goldshtein
2023-01-24
עו"ד מאוד מקצועי, ליווה אותנו בהליך הפונדקאות הראשון והיינו מאוד מרוצים, עד כדי כך שחזרנו אליו גם בתהליך הפונדקרות השני, וגם הפעם קיבלנו שירות מהיר, איכותי ומקצועי. בתחום הפונדקאות, אני ממליצה רק על מתן!!
Boris Iliaev
Boris Iliaev
2023-01-19
קבלתי שרות מקצועי ומתקדם, ממליץ בחום
Kevin Laura
Kevin Laura
2023-01-17
מקצועי מאוד בעבודתו ועורך דין מעולה...
Roy Swisa
Roy Swisa
2023-01-17
אין ספק שמתן העורך דין הכי טוב ומקצוען בתחום. קשוח בכול מה שנוגע להצלחת התיק אך רגיש עם לב זהב כלפי הבן אדם שמולו .
Michal Kozashvili
Michal Kozashvili
2023-01-17
מקצועי אמין יחסי אנוש מדהימים שירותיות עמד לצידנו לכל אורך הדרך
michael kozashvili
michael kozashvili
2023-01-17
שרות מקצועי ומהיר הוכיח את עצמו בזמן אמת כשהיה צריך לעשות דברים דחופים בהתקלות מעכשיו לעכשיו וזה מעבר לטיפול המדוייק בכל המסמכים

קבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות: